עיצוב עמוד פיד לאינסטגרם

חלון הראווה שלך לעסק

עיצוב עמוד פיד לאינסטגרם.png

למה חשוב לעצב יפה את העמוד פיד של העסק באינסטגרם?

יצא לכם לגלול את הפיד באינסטגרם ולראות המון תמונות לבנות, עם עצי אקליפטוס ומשפטים יפים ואז להכנס לעמוד שעלו ממנו התמונות הללו ולגלות שהן בעצם מרכיבות תמונה שלמה?   הסיבה לכך היא בדיוק הסיבה שאליה נכנסתם לעמוד הזה, למשוך את העין, ליצור סביבה נקייה וחסרת בלבול על מנת שהאדם שהעמוד בבעלותו יוכלו לקדם ולמתג את המוצר/ העסק שלו

הצטרפו אלינו

לא כולם מתחברים לרעיון של הרשת החברתית ומבינים בדיוק מה היא יכולה לתרום להם, אבל כמו שנאמר – אם אי אפשר להלחם בהם הצטרף אליהם. השימוש באינסטגרם כפלטפורמה לקידום עסק או מוצר הוכיח את עצמו לא פעם ולא פעמיים, גם דף שהוקם במיוחד עבור קידום מוצר וגם אדם עם עוקבים רבים שקיבל מוצרים לפרסם.

חשוב לשים לב

על מנת לעשות זאת בצורה מקצועית, אסתטית ומושכת את העין כדאי להתייעץ עם אנשים שעשו זאת כבר או לחלופין, לעבור בין עמודי אינסטגרם שמשכו כבר הרבה עוקבים ולנסות להבין את הדפוס שלהם. לרוב נראה בעמודים כאלה, צבע אחיד או צבעים שונים בעלי אופי דומה ודפוס חוזר. בנוסף, חשוב לבחון היטב את קהל היעד שלכם, להבין מה העיצוב שיתאים לו ויתכתב טוב עם המוצר שלכם ולבחור בו, לדוגמא, מוצרים לעיצוב חדר בסגנון "בוהו שיק" יכלול תמונות בגוונים בהירים ולבנים, צילומים כלליים של מספר מוצרים שמתכתבים יחד וגם של כל אחד בנפרד.

כדאי להשתמש באינסטגרם, כפלטפורמה שיווקית, לרובינו כבר יש אינסטגרם והוא קיים וחלק מהחיים של רוב הלקוחות שלכם כנראה, לכן כדאי להבין את הלקוחות לפנות אליהם ברשת ולמשוך את העין שלהם, דווקא לעמוד שלכם בעזרת ייחודיות.

לאפיון פיד מותאם לעסק, קבלת הצעה משתלמת במיוחד והגדלת הלקוחות שלכם הצטרפו אלינו!

%D7%90%D7%99%D7%A0%D7%A1%D7%98%D7%94%20%
%D7%90%D7%99%D7%A0%D7%A1%D7%98%D7%94%20%
%D7%90%D7%99%D7%A0%D7%A1%D7%98%D7%94%20%
whatsapp copy.png
whatsapp copy.png